Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az USA-ban nyaraláson vett...

Az USA-ban nyaraláson vett cuccaimat pl drón, mobiltelefon vámoltatni kell?

Figyelt kérdés

2019. dec. 23. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen, bizonyos érték felett.
2019. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Kéne

Senkit sem fog érdekelni

2019. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Termeszetesen
2019. dec. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Ha már idehaza vannak, akkor minek?!
2019. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kozvetlenul az USAbol erkezel Magyarorszagra, akkor valoszinu valami europai varosban lesz az atszallasod es Lisztferin ugy szallsz le, mint unios orszagbol erkezo utas, vagyis nincs vamvizsgalat.

Nyilvan szuroproba szeruen megnezhetik mi van a csomagodban es ha latjak a sok elektronikai cuccot, megvamolhatjak. En tizenot eve elek az Allamokban es eves rendszeresseggel megyek haza, mindig atszallassal, es vittem mar uj ajfont, uj alma laptopot, uj nikon gepet, mind rendelesre (valaki megkert h vegyek neki es hazavittem) es eddig egyetlen egyszer sem allitottak meg csomag ellenorzesre. Nyilvan kibontott, oridzsi doboz nelkul vittem a cuccot, hogy ugy tunjon mar az utazas elott is nalam volt a termek.

2019. dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vedd ki a dobozból.

Akkor nem gondolhatják hogy tovább akarod értékesíteni. Magán használatra nem kötözködnek....annyira.

2019. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ahogy elnézem te sem vámszakértő vagy... 🙂
2019. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!