Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy kell egy webshoppot...

Hogy kell egy webshoppot létrehozni?

Figyelt kérdés

Állateledel,felszerelés kereskedésével szeretnék foglalkozni először munka mellett majd ha már lesz elég bevétel akkor főállásban.

Hogyan kell elindulni?

Hogyan működik?Milyen feltételek,szabályok vannak?


2020. jan. 30. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Sok-sok pénzzel, 30-50 millió


De egész őszintén, ki vásárolna egy noname boltban mikor 4-5 nagy eebshop van a témában

2020. jan. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én szívesebben vásárolok egy kis,egy kategóriára szakosodott webshopból mit az emagról vagy a mallról ahol minden van egy helyen.
2020. jan. 30. 19:42
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
2020. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ismerem ezeket az oldalakt,de azért nem kell lemondani egy ötletről mert vannak konkurenciák.Lehet évek múlva az én kis vállalkozásom is olyan szinten lesz mint ezek.
2020. jan. 30. 20:08
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy webshopot bárki tud indítani 20-30 ezer forint kezdő tőkével bármelyik webshop motor "bérbevételével", lásd pl shopify. Percek alatt tudsz csinálni egy komplett webshopot, ami teljesen meg van csinálva számodra, és szinte bárhogy személyre szabhatod. Még raktár vagy termék se kell, ha mások termékeit adod el, pl dropshipping módszeren keresztül.


De ezt biztos nem itt fogja neked leírni valaki, mert aki ért hozzá az nem itt lesi a kérdéseket hogy írhasson egy párezer szavas esszét.

2020. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#1


ki használná a facebookot mikor ott a bejáratott és közismert myspace/myvip/iwiw


30-50 millió? szerintem neked a világ összes pénze se lenne elég, annyira szűklátókörű vagy!

2020. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#1


2-3 millioval stabilba letre tudja hozni az uzletet

2020. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam hogy 1,5-2milliót szánok rá kezdőtőkének,persze eleinte visszaforgatnám.És nem dropshippinggel hanem raktárkészlettel.Hát nem magamnak csinálnám,egy hozzáértő szakemberrel készíttetném el.De az engedélyekkel,azabályokkal kapcsolatban kíváncsi vagyok sok mindenre.
2020. jan. 30. 20:36
 9/13 anonim ***** válasza:

Szakemberrel lehet nem josz ki ennyi penzbol.

Szerintem erdemes elmelyedni a shopify, vagy a woocomerce használatában, es inkabb tanulni a dologrol 1-2 honapig, aztan egy jo sablont venni hozza. Ha angolul ertesz akkor az egesz dolog kijon max 50k korul, ha csak magyarul akkor is szerintem max 100k valami online treninggel.

Szakember lehet elker 100k-n felul, mindig kell a supportja, es meg lehet hogy nem is igazan van szeperzeke.

2020. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
árukészlet és marketing miből lesz? 1,5 millióból?🤣
2020. jan. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!