Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy kell egy webshoppot...

Hogy kell egy webshoppot létrehozni?

Figyelt kérdés

Állateledel,felszerelés kereskedésével szeretnék foglalkozni először munka mellett majd ha már lesz elég bevétel akkor főállásban.

Hogyan kell elindulni?

Hogyan működik?Milyen feltételek,szabályok vannak?


2020. jan. 30. 18:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 webshopnál minek árukészlet? bemegy a nagykerbe azt kihozz azt amit épp megvettek.. kutyás nagykerből van is itthon, pár 10e forint a minimum vásárlási limit.
2020. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Milyen nagykerek vannak?Én a gyártókkal szerettem volna szerződni.(már kettővel beszéltem csak így telefonon és mondta hogy kis mennyiségben is adnak el.Tehát nem kell náluk raklapszámra vásárolni)
2020. jan. 31. 18:41
 13/13 Méhes Márton válasza:

Egész egyszerű, cég adatok kellenek, kis tőkével is el lehet indítani. Jó képek kellenek mert a vevő a szép igényes képek segítségével dönt a termék/webáruház mellet. Beszállítókat kell szerezni. De a legdrágább az hirdetés amivel eléred a vevőket.


Itt most 1000Ft-ért is lehet nyitni egy alap webshopot.

[link]

2020. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!