Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Játéktermet szeretnék létrehoz...

Korsós Péter kérdése:

Játéktermet szeretnék létrehozni! Amiben 1-2 csocso asztal dartsgép boxgép lenne személyzet nélkül a gépek mind érmével müködnek egy használt oldalon vásároltam! Milyen engedély kell az induláshoz? A gépekre kell engedély? Ital fogyaztás nem lenne!

Figyelt kérdés

2018. ápr. 3. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vásároltál gépeket hogy még utána se néztél milyen engedélyek kellenek?Játékgép üzemeltetői engedély is szüksés hozzá.Ráadásul hogyan működne személyzet nélkül a játékterem?Betéved oda egy csapat iszákos és szétver mindent, akkor mit csinálsz?Játék közben elromlik az egyik gép és személyzet híján nem is lesz ki megjavítsa?Ilyen "apróságokra" gondoltál?
2018. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már láttál hasonló játékgépet, láthatod, hogy mindegyiken rajta van egy kis tábla, ami igazolja, hogy az adott gép engedélyezve, hitelesítve van. Nyilván ennek vannak költségei. Illetve a pénzbedobósoknak meg kell felelnie bizonyos követelményeknek (adómemóriás "fekete doboz" stb.).

Ha pedig nincs mellette italárusítás, akkor már nagyon kérdéses az üzlet megtérülése. (Akkor legalább valami italautomata legyen mellette.)

Minimális személyzet sem árt (legyen valaki, aki ki tudja javítani a kisebb hibákat, gépeket újraindítani, pénzt vált, illetve biztonsági őr funkciókat is ellát.)

2018. ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ az apróságra is gondoltam és azt én meg oldom ! Kivel kell a gépeket engedélyeztetni és kb ez mennyibe kerülne aki volt ilyen helyzetbe kérem segítsen köszönöm !
2018. ápr. 4. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!