Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Üdv! Más is kapott már a...

Jokennyo05 kérdése:

Üdv! Más is kapott már a Dante International Kft-től (eMAG) adóbevalláshoz igazolást? Mi ez és mi jogon vagyok én nálunk munkavállaló?

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 04:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor kaphattál igazolást, ha volt valamilyen jövedelmed ott.

Ez nem feltétlenül munkaviszonyból származó. Vagy ott van az igazoláson az első sorban?

Lehet ez egy megbízási díj (önálló tevékenység), vagy vmilyen egyéb jövedelem.

Elvileg mivel kifizetőnek minősül le is vonta az adót (vagy eleve őt terheli) . (reméljük) Így neked csak hozzá kell raknod a bevallásodhoz, de további adót nem kell fizetned.


Valamilyen jövedelmed biztos volt, és a személyes adataidat biztos te adtad meg a számfejtéshez.

2020. márc. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak vásároltam mint mindenki más, és be regisztráltam. Semmi adatot nem adtam meg nekik csak a nevem és a lakcímem! Bár a bevallás 0 de akkor sem tudom mi lehet!
2020. márc. 4. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!