Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miért nem készítette el a NAV...

Miért nem készítette el a NAV a bevallási tervezetemet?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, március 15-től elérhető a bevallástervezet az eSZJA olalon. Hát én ma megnéztem, nekem azt írja ki, hogy nincs elfogadásra váró bevallásom, pedig többször is lekértem. Igaz, hogy tavaly csak az év második felében dolgoztam, de akkor is ott kellene lennie erre az időszakra nem?


Illetve ahogy tudom tervezetet már a főállású ev-k számára is készít a NAV, csak ki kell egészíteni. Nekem miért nem jelenik ez meg?


Másnál is van így? Vagy ez normális, még később jöhet?Mi lehet ennek az oka?



2020. ápr. 1. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Hívd fel a NAVot, ingyenes zöld számuk van. Előfordulhat, hogy nem jelentettek be. Ezt a saját érdekedben tisztázd, mert így nincs TBd se, ami nem jó ötlet jelen helyzetben.
2020. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Főállású egyéni vállalkozó vagyok, én jelentettem be saját magamat. Van rendesen tb-m is. Ezért is nem értem a dolgot.
2020. ápr. 1. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

A gyakorlatban úgy látom, hogy annak, akinek elkészült a tervezete, e-mailben értesítik.


Én március 27-e körül kaptam róla értesítést...


Azért kérdezz rá!

2020. ápr. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!