Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A BET365 nél ha nyitok egy...

A BET365 nél ha nyitok egy számlát és a nyereményt kiutalom akkor annak milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
10-50 között utalnék ki maximum a nyereményből, erre gondolom még nem figyelnek fel a bankok.

2020. ápr. 13. 10:08
 1/5 anonim válasza:
Ezen én is gondolkoztam, arra jutottam, hogy revolut számlára utalom, onnan a saját bankomhoz. És akkor tulajdonképpen csak azt látják, hogy egy másik banktól tortent utalás a számládra, 10-50e teljesen ideális. Részvényeknél, aki véletlen nem akar adózni a nyereség után, ott ugyan ez.
2020. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gyanús pénzmozgásoknál a revolut is lezárja a számlát és kéri, hogy igazold a pénz forrását...szóval 1-2x lehet ezzel játszani, de rendszeresség esetén ez lesz a vége.
2020. ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt 50kn az allam nem fog rugozni


Masreszt az adozas elkerulesere nem megoldas hogy masik banktol jon a penz a sajatodra. Attol az meg adokoteles jovedelem.


Egyebkent a legtobb sportofgado iroda egy 3.felen keresztul utal es nincs feltuntetve hogy az a penz a bet365tol jon. Az unibetnel biztos igy van.

2020. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
2.-nak ebben teljesen igaza van, ha valami gyanús pénzmozgást érzékelnek, akkor zárolhatják a szamlát, de miután a jövedelemigazolásod elküldod, vagy bármilyen rendszeres jövedelemről szoló igazolást utána ugyan úgy mehet tovább.
2020. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adózni mussz: Szeretnél nyugodtan aludni ???
2020. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!