Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan kell adózni internetes...

Wywyw kérdése:

Hogyan kell adózni internetes jövedelem után?

Figyelt kérdés
Hobbi szinten, saját magam szórakoztatására elkezdtem online közvetíteni, ahogyan játszom. Ez az egész kicsit kinőtte magát és vannak hónapok ahol említésre méltó jövedelmem származik belőle. Hogy számszerűsítsek, 2019-ben átlépte a 600 000Ft-t ez a keresetem. A kérdésem az volna, hogy hogyan kéne ezután adóznom, illetve hogy kell-e, lesz-e belőle problémám ha elmarad? Paypal-re kapom a pénzt, amiről le szoktam venni magyar bankszámlára. Illetve az érdekelne még, hogy mi történik ha kések az adóbevallással és kb mennyibe kerül 1 könyvelő ehhez?

2020. ápr. 14. 02:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elmeletileg kellene adózni. Szja plusz eho/szocho.


Amugy meg ez nem az az osszeg amin gorcsolnod kell.


Ha nagyon akarsz adozni beirod az egyeb jovedelmek koze es fizethetsz kb 25%t

2020. ápr. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális e még kérdező, de hogy állsz vele adóztál? Mi volt a menete ha igen?
2023. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!