Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Véletlenul megtudtam hogy egy...

Véletlenul megtudtam hogy egy bizonyos kodu betegségem miatt több tizezer forint adovisszatérités jár. hogy tudom megnézzni, nem jár e esetleg még valami miatt?

Figyelt kérdés
2020. máj. 19. 16:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
az nem érné meg, ha 3-5 ezer forintért megmondaná a könyvelő, hogy nem jár más.
2020. máj. 19. 17:22
 12/15 anonim ***** válasza:
Értem.
2020. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Na akkor. 20 volt a könyvelő díja.

1X kellett megcsináltatnom vele az életben, és cserébe minden évben kapok 80+ -t.

2020. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13. Ez neki nem eri meg, na.


Csak csendesen jegyzem meg, hogy nyugdij-/onsegelyezo-/egeszseg-penztarnal is igenyelheto vissza. Ennek van befizetesi kotelezettsege is, a konyvelo siman elmondja.

2020. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

nem éri meg mert annélkul is megkapom. egészségpénztáram is van, de azt ugye eleve tudtam h kapok miatta vissza. de ezeken felul is volna még miből ha lenne miből, de ha jol látom, fel se merul. van földem igaz h arra jár valami?


régen volt pár milliom, de az OTP nagyon szemét hangoztatja h pénzugyi tanácsadás de amikor beraktam nem mondták meg hogy van adohitel ami kb. azt jelenti hogy joval késöbb kell adozni amit adoba fizetnék szintén berakhatom s mikor adozni kell végil akkor kiveszem adot befizetem kamatot zsebre rakom. csak akkor nyögték ki hogy van ilyen mikor már megszunt.

2020. máj. 19. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!