Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha Magyar állampolgárságú...

Ha Magyar állampolgárságú vagyok és a bejelentett lakcímem van akkor is kell adózni?

Figyelt kérdés
Nem jövő hónaptól nem Magyarországon dolgozok de a bejelentett lakcímem Magyarországon maradna még egy idejig. Ebben az esetben megbüntethetnek ha nem adózok?

2020. jún. 16. 11:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha jövőhónaptól.*
2020. jún. 16. 11:54
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt pontosan el tudsz olvasni mindent, mert nem csak adózási gondok akadhatnak, hanem TB is - minden attól függ, mennyi időőre szeretnél kimenni:

[link]

2020. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3 internetes oldal címét le írom és így majd azt tudod megnézni amelyik jobban kell: Keresési eredmények

Internetes találatok


Társadalombiztosítás külföldön - Europa EU

europa.eu › work › country-coverage › index_hu

külföldön él és dolgozik... Ha Ön migráns ... egy adott országban él, és egy másikban dolgozik (azaz határ menti ingázó)... Határ menti ingázóként Önre a ...

Hiányzó: fogok ‎| Tartalmaznia kell a következőket: fogok


Hogy is van a TB fizetés, ha külföldön élek? | Nők Külföldön

nokkulfoldon.hu › hogy-is-van-a-tb-fizetes-ha-kulfold...

2013. márc. 12. - Nem vagyok TB szakértő, ezért az egyéni, speciális kérdésekre nem áll ... Itt függetlenül működik a biztosítás a két országban: Magyarországon és a célországban. ... A magyar állampolgárok külföldre távozásakor kötelező kijelentkezését 19 éve ... Én 10 éve külföldön élek, dolgozom, fizetem a biztosítást.


Mit kell bejelentened, ha külföldre mész dolgozni? - Határátkelő

hataratkelo.blog.hu › Kult › Határátkelő

2017. aug. 11. - Lássuk tehát, mit mond (pontosabban ír) a Nemzeti Adó- és Vámhivatal! ... Magyarországon nem kell egészségügyi szolgáltatási járulékot fizetnünk. ... (azaz a két ország közötti) egyezmények a kettős adóztatás elkerüléséről. ... Az egyiknek a főszereplője egy külföldön magyar állampolgár édesanyától ...

2020. jún. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!