Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kinabol rendeltem egy termeket...

Kinabol rendeltem egy termeket es most kerte a posta, hogy kuldjem el, hogy mennyit fizettem erte. Ha nem tudok bizonyitekot kuldeni rola, hogy mennyit fizettem, akkor ők fogjak majd meghatarozni, hogy kb mennyibe kerulhetett? Vagy hogy mukodik ez?

Figyelt kérdés

Elore is koszi a segitseget!

Letszi ne kommenteljetek arrol, hogy minek rendeltem nagyobb erteku dolgot! Nincs azzal problemam, hogy fizetnem kell majd vámot. Csak még februarban rendeltem es mar varom nagyon. :)



#posta #Kína #rendelés #vám #vámolás #értékmeghatározás
2020. júl. 2. 06:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha nem küldöd el, hogy mennyit fizettél érte, akkor ők állapítják meg az értékét és az alapján számolnak.


Ha már nagyon várod, akkor intézd mielőbb.

2020. júl. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

"Ha nem tudok bizonyitekot kuldeni rola, hogy mennyit fizettem, akkor ők fogjak majd meghatarozni, hogy kb mennyibe kerulhetett?"


Miért nem tudsz?

Bankkártyás vásárlás volt, gondolom - az meg megvan a netbankodban a számlatörténetnél.

2020. júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!