Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy rendezzem a TB elmaradáso...

Hogy rendezzem a TB elmaradásomat? HELP

Figyelt kérdés
Márciusban megszüntettem a tanulói jogviszonyomat. Így magamtól kell fizetni a tb-t viszont nem jelentettem be. Mi ilyenkor a teendő? A környezetemből senki nem tud segíteni. Próbáltam utána olvasni de annyira összezavarodtam. Ügyfélkapun keresztül kell feltöltenem egy dokumentumot, de azt hol tehetem meg? Elvileg fizethetem ott is? Valaki leírja a lépéseket mert már kétségbe vagyok esve és július 1-től szigorítások lesznek..

2020. jún. 28. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj be a legközelebbi NAV irodába!
2020. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A diákigazolványra való jogosultságod megszűnése után még 45 napig passzív jogon jogosult vagy az egészségügyi ellátásokra (van TBd)

A 46. naptól kell fizetned, a bejelentkezésed alapján.

Bejelentkezni a 20T1011-es nyomtatványon tudsz; ügyfélkapun keresztül, vagy postai úton, vagy személyesen.

Itt megtalálod a nyomtatványt, a súgóját és a kitöltési útmutatóját is: [link]

2020. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!