Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Munkanélküliként mostantól...

Munkanélküliként mostantól hová kell tb-t fizetni? (volt valami jogszabályi változás)

Figyelt kérdés

Mióta munkanélküli lettem, minden hónapban utaltam ezt az egészségügyi alapot megillető 7710 forintot (be is jelentettem, hogy magam után fizetem), de most látom az adószámlán, hogy ebben a hónapban először én elutaltam bár, de 12-én nem vonták le (és ma sem), mert olvasom a neten, hogy változik a bankszámlaszám és az adónem amire fizetni kell.

Mi a teendőm? Jövő hónapban csak az újra fizessem és kész?



2020. júl. 13. 18:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell a közlönyt nézni hozzá, a nav oldalán is fennvan :)

Egyébként már elkezdték a kiértesítést, sorra jönnek ügyfélkapun a levelek erről. Akinrk nincs, az kapja postán.

Nem kell újra regisztrálni sőt, innentől egyáltalán nem kell regisztrálni, a nav automatikusan állapítja meg.

2020. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2020. júl. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!