Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Eü szolgáltatási járulék...

Eü szolgáltatási járulék fizetéshez hogy lehet elektronikusan csekket igényelni?

Figyelt kérdés

Kitöltöm a "csekk igénylés" nyomtatványt. Milyen adónem kódot kell beírnom? A nyomtatványt milyen módon és hova lehet elektronikusan elküldeni?


Felhívtam őket, felírták az adataimat, megígérték, hogy küldik a csekkeket. Egy hét eltelt, még nem kaptam meg...


2020. júl. 15. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Ha 2020. 06. havit (július 12-én esedékes) akarsz megfizetni, akkor a 124. adónemre kell kérni. 2020. 07. havi (augusztus 12-én esedékes) és utána időszak megfizetéséhez a 408. adónemre kell kérni.


[link]


A nyomtatvány ügyfélkapun be tudod küldeni. ANYK programmal kitöltöd, és egyszerűen elindítod a küldést, és Ő tudja, hogy "hova kell mennie". A NAV fogja megkapni, ne izgulj.


Minden más esetben itt egy kis segítség a lehetőségekről:

[link]

2020. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. júl. 17. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!