Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Onlyfans után adózás?

Onlyfans után adózás?

Figyelt kérdés
Akik onlyfansre raknak fel tartalmat hogyan adóznak utána? Automatikus a levonás/elszámolás, vagy maguk intézik? Azt hogyan?

2020. aug. 24. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Az én ügyfeleim mind maguk intézik, úgy a legtisztább a dolog.
2020. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ez engem is érdekel!
2020. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Én könyvelek onlyfansosoknak, nem olyan nehéz az adózása.
2020. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
#3 mi a menete? Miképpen kell rá hivatkozni, elszámolni?
2020. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem értem. Bevételként kell elszámolni természetesen.
2020. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Elnézést, csak eddig én csak diákmunkáztam, ott meg csak be kell írni az M30-ról a számokat. Szóval, hogy az ottani teljes keresetet beírod, mint sima bevétel, de utána? Mondhatni külön félre kéne rakni az adozasra a pénzt, mert az ottani bevételből értelemszerűen nem tudja az állam rögtön levonni... Stb. Ne haragudj, hogy nagyon értetlen vagyok, csak nekem új ez a fajta adózás.
2020. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ez így nem is működhet így igazából. Mivel ez már vállalkozási tevékenységnek számít, ezért minimum egyéni vállakozóként kéne csinálni. Az én ügyfeleim leginkább kata keretein belül csinálják, de ez egyéntől függ, hogy mi éri meg a legjobban.
2020. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Barbara94 válasza:
Kedves könyvelő válaszoló. Megkeresett egy OnlyFanson tevékenységet végző személy. Az alapokat tudom természetesen, de fogalmam sincs hogyan lehetne számlázni az Onlyfans felé. Általában a platformok amikkel a vállalkozóim dolgoznak ott a platformon kerül kiszámlázásra az összeg. Oké, higy kiutalja magának az összeget, de hogy jut el az OnlyFanshoz a ki állított számla?
2022. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A platformokon kiállított számlában nem vagyok benne biztos, hogy megfelel a áagyar adóhatóságnak (pl etsy, paypal ezer százalék, hogy nem jó, van róla nav állásfoglalás). A számla amúgy az of-et nem érdekli, nem kell eljuttatni hozzájuk.
2022. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 realslide válasza:
Sziasztok, most az új rendszerben általányadós egyéni vállalkozóként of-el lehet maradni a 80%-os költségáltalányban, ha fotózást számlázok/szolgáltatok? Végeredményben más munka nem folyik, csak fotózás.
2022. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!