Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Tb tartozás kifizetés?

Tb tartozás kifizetés?

Figyelt kérdés
Sajnos tavaly februárban el vesztettem a munkám. Próbáltam keresni de nem találtam. Aztán el mentem munka nélkülre ami 3 hónap volt, onnan pedig egy általuk indított tanfolyamra ami 2.5 hónap. Utána sem sikerült munkát találnom, mindenhol azt kaptam meg hogy nem helyi vagyok.(egy faluban lakom, itt sem sikerült munkát találnom). Ugyebár addig amíg nem volt munkám a tb-t sem tudtam miből fizetni. Van hitelem(38.000 Ft) vannak számláim (kB 15.000 Ft), és meg is kellett élnem ez mellett persze,így is elég sokat segített a család, bár amennyit ők is tudtak. Most viszont szeretném ezt valahogy rendezni. A kérdésem a következő hogy hallottam olyat hogy van olyan hogy el törlik ezt, de gondolom nekem nem fogják. Hanem a részlet fizetést gondoltam. Mennyi időre adják ezt meg? És ha esetleg valaki tudnak segíteni abban hogy kB mennyi lehet most a tartozásom.

#részletfizetés #TB tartozás #Teljes el törlés
2020. szept. 9. 18:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hogy lehet h valaki egyedul el es nincs munkaja? Hh csak 15 a szamla?

Mibol elsz?

Mi az h nincs munka? Meki? Tesco? Korhazba ? Mindig van felvetel

Megis ha nincs munkad akk hirtelen mibol rendezed a tartozast?

2020. okt. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!