Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Lehet módosítani a T1041-en a...

Lehet módosítani a T1041-en a munkáltatót?

Figyelt kérdés
Sikerült rossz cégbe bejelentenem a dolgozót. Hogyan tudom helyesbíteni?

2020. okt. 2. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt sehogy. Töröld a jogviszonyát és egy új 1041-en jelentsd be a jó céghez.
2020. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, erre gondoltam én is, csak így meg elbuktunk több mint 2 napot ezt szerettem volna kikerülni
2020. okt. 2. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem buksz el, nyugodtan jelentsd be visszamenőleg, nem lesz baj belőle, be tudod bizonyítani, hogy a szándék megvolt a bejelentésre, csak félrement egy adószám.
2020. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a szép, hogy vagy van felettesed, akinek erről illik tudni, és ő tudja a megoldást. Mert ha ezzel a nemtudással önálló vagy, az nagy baj.
2020. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tudod a teljes történetet, jelen esetben nincs is jelentősége. Úgy hogy kérlek ne ítélkezz.
2020. okt. 3. 07:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a teljes történet, mert ez akárhogy nézzük, nagyon gáz.
2020. okt. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Így van igazad van nagyon gáz. Remélem most már van egy kis sikerélményed hogy valamit te is jobban tudtál másnál. Ha ezzel egy kicsit is hozzájárultam az önbizalmad erősítéséhez már megérte kiírni a kérdést.
2020. okt. 4. 09:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiába jár a szád, mások pénzével szórakozol. VAgy te egyedül, vagy a munkáltatód meg te. CSak remélem, e cégenek bevalljátok a hibáitokat.
2020. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!