Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Tippmix Pro-n hogy van ez?...

Tippmix Pro-n hogy van ez? Hogyan kell utána adózom?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk befizetek 10 ezer Ft-ot, van a végén 50 ezer forintom. Közben sok meccset játszottam meg, a nyereményeim újra visszaforgattam játékba, és volt, amit elbuktam. Mondjuk ha összeadom az összes nyereményem, ami úgy 75 ezer forint lenne, de mivel voltak közben bukott szelvényeim is, így 50 ezrem maradt, ha ezt kiveszem, akkor melyik után fogok adót fizetni, a 75E, vagy az 50E után?

Illetve rendesen a 75E, vagy az 50E után kell adózni, vagy ezekből az alap befizetett összeg lejön?



2020. okt. 31. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Egyik után sem kell adóznod :)
2020. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40 000 ft a nyereseged!
2020. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

A szerencsejatek zrt altal uzemeltetett játékok utan nem kell adozni. Ok adoznak a forgalombol.


Kivetel az EuroJackpot euros nyeremenyu nyeroosztalyai. De ilyenkor is ok mar csak a nettot utaljak. Szoval semmilyen dolgod nincs.


Ugyanez igaz az osszes magyar kaszinora.

2020. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!