Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha a teljes jövedelmem tippmix...

Ha a teljes jövedelmem tippmixből szerzem, akkor nem is kell adóznom?

Figyelt kérdés
Nincs bejelentett munkám, TB-t én fizetem. Ha csak ebből van jövedelmem, nem is kell adóznom utána? Tudom, hogy a tippmix nem ajánlott komolyabb sportfogadáshoz, idővel át is nyergelnék bet365-re, csak adózással nem volt kedvem még bajlódni.

2019. dec. 20. 18:14
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
80%
Így van, a tippmix adómentes. Bet365 és társai itán viszont kőkemény adók vannak.
2019. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tudom sajnos. :/ Skrillre gondoltam még, hogy esetleg tippmix mellett szereznék azzal is egy kis plussz bevételt. Az azt hiszem nem ad ki harmadik félnek adatokat.
2019. dec. 20. 18:46
 3/50 anonim ***** válasza:
71%
Csúnya vége lesz. Életemet játszottam el soortfogadáson. Bármilyen jónak gondolod magad, vagy vmi szisztémát követsz, előbb utóbb kicsúszik a talaj a lábad alól. Ilyen a szerencsejátek.
2019. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Van önkontrollom, csak a bankrollom 5 százalékát játszom meg, és nem a saját tippjeimmel, hanem egy oldalra vagyok befizetve
2019. dec. 20. 19:46
 5/50 anonim ***** válasza:
83%
Pont ezzel a hozzáállással buksz el végérvényesen.
2019. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
73%
Kérlek három hónap múlva jelentkezz :) Nagyjából addigra leszel nulla táján. Extrém szerencsés upswinget elcsípve 6-12 hónap maximum. Mókás látni, hogy fociszurkolók azt hiszik, jobbak a fogadóirodák biztonságmatematikusainál.
2019. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Bullshit. Nem vagyok fociszurkoló, és nem is érdekel a foci. Mint mondtam, nem a saját tippjeimmel játszom. Az oldal ahova be vagyok fizetve heti szintet 4-5 tippet ad, aminek elég nagy része be szokott jönni...
2019. dec. 21. 07:07
 8/50 anonim ***** válasza:
63%
Hombre . Halott ember vagy. A Tippmixen nem kell adóznod.A többin úgyis elkapnak. Előbb,vagy utóbb.Látod a Gréczi hogy járt. Sic transit gloria mundi.
2019. dec. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
36%
Minek a kérdés, ha hülyének nézel mindenkit aki okosabb nálad?
2019. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Nem fogok győzködni senkit, kár is volt hozzászólnia annak, aki nem a kérdésre válaszolt. Tapasztalatból beszélek, és kész. Nyílván az első dolgom volt kivenni a tőkét az első hónapom után, ebből adódóan bukni már nem fogok, max időt. Mellékesen van egy fix tőkém, annak az 5 százalékával játszok, amit megkeresek vele azt az előfizetés megújításakor veszem is ki. És nem, nem nézek hülyének senkit, és okosabbnak sem tartom magam másoknál. Csak nem értem, hogy miért kell témával eltérően belemagyarázni a hülyeséget. Tisztában vagyok a kockázatokkal, úgyis álltam hozzá. Nyílván ha lenne sorozatban 5 bukóm, akkor az első dolgom lenne kivenni a megmaradt pénzt.
2019. dec. 21. 11:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!