Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Milyen könyvelő irodában...

Milyen könyvelő irodában dolgozni mint pénzügyi-számviteli ügyintéző?

Figyelt kérdés
Pályakezdő lány vagyok, pénzügyi-számviteli ügyintéző végzetséggel. Azt szeretném tudni, hogy egy könyvelő irodában ilyen végzetséggel milyen feladataim lehetnek? Mégis mire kell számítanom? Várható az, hogy valaki betanít? Igazából nagyon izgulok mert behívtak interjúra, és mivel nincs semmilyen tapasztalatom eddig, nem igazán tudom, hogy mire számítsak. Attól félek, hogy rengeteget fogok hibázni, és állandóan segítséget kell majd kérnem. Nektek akik irodában dolgoztok milyen véleményetek van?

#könyvelés #könyvelőiroda #állás #pályakezdő #pénzügyi-szávitei ügyintéző
2020. nov. 20. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Rabszolgamunka lesz. Adatrögzítő végzettség, kb a munkád is ez lesz. Betanítás valszeg lesz, elmutogatják a rendszert, a programot, stb.

Ha van lehetőséged, akkor képezd tovább magad, mert hosszú távon ki fog halni az adatrögzítés nagy része a szakmából.

2020. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen tervben van az, hogy tovább képzem magam, és jelenleg is tanulok.Csak valahol muszáj lenne elkezdenem. Érzem, hogy nem lesz a legjobb, de muszáj tapasztalatott szereznem. A későbbiekben szeretném a mérlegképeset megcsinálni.
2020. nov. 20. 18:33
 3/6 anonim válasza:

Szia, ha javasolhatok valamit ne menj könyvelőirodába.

Én fél évet bírtam, rengeteg a meló... de tényleg rengeteg. Túlóra is van, amit se nem csúsztathatsz le, se nem fizetik ki, mert a Te felelősséged hogy befejezd a melót.... na de embertelenül sok.

Aki szereti ezt a szakmát, és élvezettel tudja csinálni, könnyen elveheti a kedvét...

Bár én egy ritka sz.ar főnököt fogtam ki...

2021. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg valszeg ritka szar irodát is választottál. Én 10+ éve dolgozok könvyelőirodában és az általad említett dolgokat én nem tapasztaltam.

Nyilván bevallásszezonban vannak túlórák, de cserébe nyáron több a szabi. Nekem 23 nap jár, de simán 30-35 napokat vagyok szabin egész évben. HO is játszik. Én osztom be az időmet teljesen. Ha napközben van elintéznivaló, akkor kimegyek és elintézem. Nyilván cserébe elvárás, hogy minden határidőre meglegyen.

2021. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Akkor biztos, hogy én választottam szar irodát... mert hogy nálunk HO sem volt és még rendelni sem lehetett kaját, mert behozod a vírust. :D

Szabadság? Továbbképzésre mentem és duzzogás volt... :D

2021. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úristen...na ez azért már para.

Szerintem ne ez az egy iroda alapján ítéld meg :)

2021. febr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!