Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan deríthetem ki honnan...

Grétaaa98 kérdése:

Hogyan deríthetem ki honnan van végrehajtásom?

Figyelt kérdés
Egy régi munkáltatóm írt egy üzenetet hogy van ellenem 65.000Ft végrehajtás. Nem tudom elérni őt semmilyen formában, direkt nem válaszol, ez veszett ügy. Az állandó lakcímemen nem tudom átvenni a leveleket, mert nem tartom a szüleimmel a kapcsolatot. A tartózkodási helyemen fogadok mindent, az egyéni vallalkozasom is ide van bejelentve. Cégalapítás miatt fontos lenne hogy bejegyzés előtt rendezzem ezt a tartozást, de nem tudom ki felé. Honnan tudhatom ezt meg? Az ügyfélkapunban nincs semmi.

2020. dec. 2. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az állandó lakcímed ahová szól, ott lesz a területileg illetékes végrehajtó.

Szerencséd van , ha mondjuk vidék, mert ott nem nagy mágia utána nézni, hogy ki a végrehajtó.

2020. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hol kell utána nézni?
2020. dec. 2. 20:00
 3/3 xswerdy ***** válasza:

végrehajtói névjegyzék:

[link]

2020. dec. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!