Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Végrehajtás miatt kérdezek! M...

Végrehajtás miatt kérdezek! Mikortól számít a 15 nap rendezés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Családon belül volt a nevemen telefon vírus miatt elvesztette munkahelyet a rokon stb stb ebben a helyzetbe nem kell részleteznem, engem talált meg nem csoda na már most tegnap az 2020.10.29 én vettem át a levelet, végre hajtó 2020.10. 15 én bélyegezte a tőke tartozás: 2020.10.29 xy összeg rendezni szeretném. Kérdés hogy mikortól 15 nap kb mennyi időm van rendezni nem szeretném inkasztózák a számlám

2020. okt. 31. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

A levél kiküldése az alap.

Atveszed 10.29-en és 15 napot meg kell várnia a vegrehajtonak, hogy végrehajtási cselekményt foganatosítson.

Tehát időben vagy.

2020. okt. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általad történő átvétel napja mindig a mérvadó. Átvételt követő 15 nap. Addig a végrehajtó vár, hogy befizeted-e. Ha nem, akkor a 16. napon végrehajtási cselekményt már végezhet.
2020. nov. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. nov. 1. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!