Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Milyen számlaszámra kell...

Milyen számlaszámra kell utalanom ha magam után fizetem a tb-t?Miket kell feltüntetni a közlemenyben?

Figyelt kérdés
Eddig csekken fizettem.most viszont még nem kaptam csekket,ezert gondoltam hogy átutalom.
2021. jan. 7. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem várj azzal az utalással: egyrészt tavaly megváltozott a számlaszám, júliusban, másrészt idén is emelkedett az összeg, azt hiszem, 8.000 ft-ot kell majd fizetni.
2021. jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jha, de most még a tavalyit fizeti, szóval ugyanannyi, mint tavaly.

Itt a számlaszám: 10032000-06055826

Közleménybe pedig az adóazonosítód

2021. jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést most miért emelted ki?


A 2. válaszoló megadta a helyes választ.

2020. július hónapra vonatkozóan (ami 2020. augusztus hónapban esedékes befizetésileg) a fenti számlaszámra kell fizetni az egészségügyi szolgáltatási járulékot ("TB").

A közleménybe semmi más nem kell, csak az adóazonosító jeled (de az hibátlanul!).

2021. jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pontosítok:

... 2020. július hónaptól már a fenti számlaszámra kell fizetni azóta is. :)

2021. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!