Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Tegnap halottam hogya 25 év...

Tegnap halottam hogya 25 év alattiak adomentesek lesznek 2022 januártól legkésőbb.Akkor ez a diákokra is érvényes lesz?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.

2021. jan. 16. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha megjelenik a törvényben, akkor visszatérünk erre.
2021. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszi a választ.:)
2021. jan. 16. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik kérdésnél is leírtam, szerintem úgy mondták, hogy azokra vonatkozik, akiknek bejelentett munkahelyük van. Szerintem (!) ez munkaviszonyra vonatkozik, a diákmunka pedig nem az. (Ha az iskolaszövetkezetes munkáról beszélünk)
2021. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a munkás réteg van megcélozva, muszáj szavazatot szerezni elvégre a 18-25 korosztály az ahol a párt a legrosszabbul áll. Úgyhogy ha diploma van épp készülőben nyugodtan engedd is el ezt a témát.
2021. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Egyértelműen a munkás réteg van megcélozva, muszáj szavazatot szerezni elvégre a 18-25 korosztály az ahol a párt a legrosszabbul áll."


Pont az a régeg fog alig látni belőe valamit, mert magas a munkanélküliség a körükben (16% körüli), és nagyon alacsonyak a bérek.


Az ilyen intézkedések tipikusan azok szemében tudnak nagyon vonzóak lenni, akiket fényévekről sem érint. Egy 40-50 éves, jól kereső szavazó azt mondja, hogy basszus, milyen rendes a kormány, mennyire tolja a gyerekeket, hiszen ha neki nem kellene szja-t fizetni, az látható összeg lenne.



Ismeretésgi körömben is van nyugdíjas, aki azt mondja, hogy a családi adókedvezmény miatt szavaz a kormánypártra, mert mekkora segítség az unokáinak. Azt nem érti, hogy egyiknek sincs 3 gyereke, és cserébe minden más fronton nőtt az adó terhelés. Őt nem érinti, de messziről nézve ez valami nagyon nagy segítség (CSOK ugyanez, a 10 millió be van kattanva az összes idős embernek, azt egyik sem fogja, hogy pont ennyivel fel is mentek az ingatlan árak, így aki CSOK nélkül nem tudott venni, az azzal sem fog tudni)

2021. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!