Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25 év alattiak nem dolgozhatna...

25 év alattiak nem dolgozhatnak közmunka program keretein beül?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Közfoglalkoztatásra gondolsz.

De igen, dolgozhat, már ha a szerencsés kiválasztottak közé kerül, akik munkát kapnak.

2016. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Szerencsés? Azért havi 50 ezerért nem akkora nagy szerencse dolgozni.
2016. márc. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2-es nem mindenki 52-öt kap, akik irodákban dolgoznak ők 67-et, és oda nehéz bekerülni.
2016. márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

#2: Igen, szerencsés.

Ha hónapok óta nem lenne bevételed (értsd: tök csóró lennél) és választanod kellene a 0 és az 52 közül, akkor te is az 52-t választanád.

Csak hát sokkal többen jelentkeznek, mint ahányat felvesznek, így szerencse kell hozzá.

2016. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Hónapok óta miért ne lenne? Múltkor jöttem el egyik helyről és pár hét alatt lett másik. Nem olyan nehéz ha pozitívan állsz hozzá. No meg alapvetően munkaerő hiány van az országban.
2016. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Köszönjük, Emese!

Tudsz olvasni? Úgy kezdtem, hogy "HA".

Erre az nem válasz, hogy "miért ne lenne?".

HA nem tudod beleképzelni másnak a helyzetébe,

HA nem tudod, hogy a munkanélküliség erősen helyfüggő,

HA el se tudod képzelni, hogy más miért nem akar elköltözni máshova csak a munka miatt,

AKKOR inkább számolgasd a több milliós munkabéredet, addig is csöndben vagy.

2016. márc. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nincs több milliós bérem. Egyszerű, nettó 100-200e fizetésű munkákról beszéltem.
2016. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Múltkor jöttem el egyik helyről és pár hét alatt lett másik. Nem olyan nehéz ha pozitívan állsz hozzá. No meg alapvetően munkaerő hiány van az országban."


Mégis milyen területen dolgozol?

Nem érzem ezt a nagy hiányt, mert az utóbbi időben még közmunkára sem sikerült bekerülnöm, január óta többször voltam bent ez ügyben, nemhogy rendes munkahelyre, az meg végképp álomnak tűnik jelenleg.

2016. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó, oké, gondolom a keleti országrészben léteznek kis települések ahol nincs munka de onnan el kell költözni.
2016. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy kelet, de nem egy kis település. Könnyű leírni, hogy költözz el, de a gyakorlatban azért nem ilyen egyszerű véghezvinni.

Arra nem válaszoltál, milyen területen sikerült neked ilyen gyorsan elhelyezkedni?

2016. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!