Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Szeretnék megtanulni gyakorlat...

Szeretnék megtanulni gyakorlatban is könyvelni, de anyagi okok miatt nem tehetem meg, hogy elmenjek könyvelő irodába kezdő könyvelőnek. Van ötlet, hogy lehetne ezt mégis kivitelezni?

Figyelt kérdés
2010-ben csináltam meg a mérlegképes könyvelői tanfolyamot, 2017-ben az IFRS mérlegképest. Mindig olyan területen dolgoztam, ahol kellett a számviteli tudás (ha nem is naprakészen9). Viszont gyakorlatban sosem könyveltem, de szeretném megtanulni a hozzá tartozó adózás ismerettel együtt. Nem tehetem megy anyagi okok miatt, hogy újra pályakezdő legyek. Akkor ez a 22-s csapdája vagy van valami módja annak, hogy lassan, de biztosan megtanuljam?Köszi
2021. febr. 5. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Csináld másodállásban. Gyakornokoskodj a főmunkahelyed mellett.
2021. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is úgy csináltam.

Mellékesen dolgoztam egy könyvelőirodában.

2021. febr. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!