Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kell adóbevallást csinálnom...

Kell adóbevallást csinálnom Magyarországon ha külföldön élek?

Figyelt kérdés

Nem nagyon vagyok tisztában hogyan működnek ott a dolgok, 13 éves korom óta Angliában élek.

TB-m Magyarországon nincs, se bejelentett lakcímem, le van jelentve a mostani címem is, minden..

21 vagyok, kaptam ügyfélkapun üzenetet a NAV-tól adóbevallással kapcsolatban. Ott van hogy jövedelem 0, és hogy fogadjam el, x nap a határidő..


Ez most mi? Mit kéne tennem? Csak fogadjam el és küldjem így be? Vagy van ügyfélkapun valami olyasmi, hogy beállítsam, engem nem köt az országhoz semmi, azon kívül hogy ott születtem, ezért ne is kelljen adóbevallásokkal kínlódnom? Egyébként is tanulok még.


Válaszokat előre is köszi



2021. márc. 19. 10:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
2021. márc. 21. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!