Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kihez és hova kell fordulni a...

Kihez és hova kell fordulni a cryptovaluta adózással kapcsoatban?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 18:53
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Nem kapok bírságot csak egy fix időpont van a Currency adó kifizetésére, ha ez nem történik meg befagyasztják az ehhez tartozó fiókomat és a valuta elvész csak ennyi.
2021. márc. 25. 14:36
 12/37 anonim ***** válasza:
80%
Hát akkor anyád nem egy jó könyvelő... Egy valuta/deviza befektetéséből származó jövedelem adózása nem bonyolult dolog. Egy normális könyvelő simán elboldogul vele. Tapasztalatból mondom.
2021. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Olyan könyvelő kell aki ért a kriptokhoz
2021. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Valószínű találnék is olyat de addigra az időpont is lejárna meg azt megfizetni. Itt láttam hogy a gyakorin valaki belinkelt egy weboldalt de az sajnos nem tartalmazott érdemleges információt.
2021. márc. 25. 15:48
 15/37 anonim ***** válasza:
61%
A neten terjengő infókban én nem bíznék meg. Bármit találsz, ezer százalék, hogy találok rá egy másik weboldalt, ami cáfolja. Olyan könyvelőt kell keresni, aki ért hozzá. Nem nagy kunszt, kb két óra alatt lehet találni, egy délután alatt meg megcsinálja neked a bevallást.
2021. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
72%
A crypto jelenleg egyeb jovdelem kateriaba esik magyarorszagob szoval 26.5 szazalekot adozol utana es nem irhatod le a veszteseged. Millio egy weboldalon levan irva hogyan adozz utana. Nem értem a googlet sem tudod használni? Csak mert a gyakorit azt ugy latszik nem megy, mert egy normalis kerdest nem tudtal megfogalmazni...
2021. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
72%

És még azt sem tudjuk, hogy kereskedik vagy bányássza. Mert másként adózik.

Látod kérdező, tök jó választ írt az előző, de még így sem biztos, hogy neked pont ez kell. Ezért kell egy könyvelő neked...

2021. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók én nem kioktatást,sablon válaszokat, és lekezelő magatartást vártam volna el, hanem hasznos információt, amivel előrébb juthatok ez ügyben. Mivel fogy az idő és a cryptovalutát kibocsájtó weboldal ügyfél szolgáltatóval nem lehetett eddig kapcsolatba lépni azért választottam ezt a megoldást. Amíg csak azt látom hogy az itteni több szövetkezeti könyvelő köztük a volt iskolatársam anyja is lopja/ta a lakók pénzét és nem tudja mit hova kell könyvelni, és csak azt tudja hogy lehet 58 milliót lenyúlni, nekem ilyen könyvelők nem kellenek. Mellesleg anyám vette észre hogy milyen trükkökkel lopják meg a lakókat már vagy 10 éve. Na erről ennyit.
2021. márc. 26. 00:09
 19/37 anonim ***** válasza:
80%

Ha húst akarsz, akkor a henteshez mész. Ha cipő kell, akkor a cipőboltba mész. Ha adózási tanács kell, akkor adótanácsadóhoz/könyvelőhöz kell menni. Nem értem miért olyan bonyolult ez. Semmi kioktató nincs ebben. Azért mert a környékeden hulladék könyvelők vannak, az nem azt jelenti, hogy mindegyik az.

Te kérdezted, hogy hova kell fordulni adózással kapcsolatban. Nos, ha magadtól nem tudtad megtalálni, hogy hogyan adózz, akkor nyilván szakember kell. És kinek a szakmája ez?

2021. márc. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Igen én kérdeztem de eddig nem kaptam érdemleges válasz. de hogyha csak ilyen hangnemben tudtok válaszolni akkor mit vártok a másiktól....
2021. márc. 26. 00:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!