Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kihez és hova kell fordulni a...

Kihez és hova kell fordulni a cryptovaluta adózással kapcsoatban?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 18:53
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
45%
Nem a hangnemmel van itt gond, hanem a hozzàllásoddal. Az ilyenek miatt mint te, van egyre kevesebb értelmes válaszoló ezen az oldalon.
2021. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, a trollal a legjobb szoba se állni mert ha vitázni kezdesz vele, feljelent s törlik az egész kérdést...
2021. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
45%

A kérdező itt a troll, nem más :)

Meg lett többszörösen válaszolva a kérdése, aztán azóta is kötekszik.

2021. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

31,.be lehet fejezni ,érthető ha nem tetszik a kérdésem lehet más kérdésére válaszolni lehet az eltűri a te hangnemedet.Az én hozzáállásommal nincs semmi baj,utálom ha provokálnak.

32 szerintem nem tud feljelenteni itt mindenki anonim se azonosító se semmi, a feljelentéssel az oldal üzemeltetőjét hozná kellemetlen helyzetbe, meg egy feljelentés nagy huzavona lenne.

33 nem én kötekszem és nem is lett többszörösen megválaszolva a kérdés,"némely sablonválasszal nem sokra megyek". Azóta utánanéztem, ez sokkal bonyolultabb, mint itt azt egyesek hinnék. Az egyik adót megfizettem már és könyvelő sem kellett hozzá, mert a valutát kibocsájtó ország weboldalának ügyfélszolgálata kiszámolta az adómat, így az egyik számlámat nem kellett befagyasztani.

2021. márc. 27. 17:45
 35/37 anonim ***** válasza:

Nekem nem a kérdésed nem tetszik. A kérdéseddel semmi baj nincsen. Megkérdezted, hogy hova/kihez lehet fordulni adózással kapcsolatban. Itt többen leírtuk (nem csak én), hogy könyvelőhöz/adótanácsadóhoz/navhoz kell fordulni, ha te nem tudod megoldani magad. Azért mert a te anyád nem ért a nemzetközi dolgokhoz, kriptókhoz, stb, hidd el, hogy van bőven szakember a piacon, aki igen. És elhiszem, hogy nem tetszik neked ez a válasz, pedig ez az igazság sajnos. Lett feltéve kérdés, hogy konkrétan mit szeretnél leadózni, arra nem válaszoltál, pedig akkor könnyebb lett volna segíteni neked. Mert igenis azzal a szándékkal jöttünk ide, és próbáltunk is segíteni, csak nem fogadtad el a válaszainkat valamiért.

Nekem ez a szakmám, úgyhogy nem hiszem, hogy kriptó adózással kapcsolatban sok újat tudnál mondani nekem :) Ezért is volt korábban kérdés, pl hogy bányászod-e vagy kereskedsz vele, mert nem mindegy adózással kapcsolatban. De erre sem válaszoltál. De én itt tényleg befejeztem, nincs nekem erre szükségem, hogy ilyen ember miatt koptassam a billentyűket :)

2021. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Nem úgy ertettem a feljelentést. Az oldal uzemeltetojenel jelent fel s ők törlik a kérdést. Ha sok kérdést torolnek akkor végül a regisztrációdat is törlik. Ezért jobb csak azzal beszelni itt aki érdemben válaszol, s nem csak kotekszik.
2021. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
#36 - neked is leírhatom külön, ha gondolod, hogy érdemben meg lett válaszolva több ízben is a kérdés. A jelentgetés pedig nem az én világom, nem csípem a vamzerkedést :)
2021. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!