Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A NAV tényleg visszaküldi a...

A NAV tényleg visszaküldi a saját költségén azokat a csomagokat amelyek után nem fizettek vámot?

Figyelt kérdés
Küldtek egy levelet melyben leirják az ha 20 napon belül nem válaszolok akkor vsszaküldik ennek már több mint egy éve szerintem ezeket a csomagokat megtartják vagy valamilyen módon értékesítik ha már áfa és vámfizetési kötelezettséggel nem jár.
2021. ápr. 5. 12:33
 1/4 A kérdező kommentje:

Két ilyen eset volt 2017-ben rendeltem egy BTC hardware walletet

és egy Világítós billentyűzetet mindkettőre azt írták hogy visszakülték A refund követelésnél pedig csatoltam a NAV álláspontját

2021. ápr. 5. 12:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem küldik vissza saját költségükön, pláne nem értékesítik. Megsemmisítik - hivatalosan. Hogy nem hivatalosan mit csinálnak, azt nem tudom, de mivel Magyaro-ról van szó, nem tartom elképzelhetetlennek, hogy odaadják havernak ha nekik nem kell.
2021. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak akkor jár refund, ha visszaérkezett az eladóhoz a termék? Szép is lenne, hogy ő elküldte a terméket, majd még vissza is utalta a pénzed, aztán nyugtázza, hogy így járt.
2021. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti a billentyűzetnél +1 hónapot várni kellett mire visszautalta addig nyitva volt a vita.
2021. ápr. 5. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!