Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ezt a részt hogyan tudnám...

Ezt a részt hogyan tudnám beleépíteni a szakdolgozatomba?

Figyelt kérdés
Az őstermelők adózása résznél van egy bizonyos fejezet, ahol elakadtam olyan tekintetben, hogy nem tudom, hogy hogyan is kellene beletegyem a dolgozatomba. A tételes költségelszámolással kapcsolatban a következő munkafüzetből dolgozok: [link] Ezen belül található egy átalányadózás fül, ott pedig az őstermelők adózása PDF. Nos, abban a munkafüzetben a 18.-19.-20. oldalon lévő információkat valahogyan be kellene építenem a dolgozatba, de nem akarok így szóról szóra beletenni, eleve már így is kevés az az oldal, amit ennek feldolgozására tudok szánni. Akinek van ötlete ezzel kapcsolatban, annak nagyon hálás lennék. Előre is nagyon köszönöm!

2021. ápr. 5. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Parafrazeáld, ahogy minden mást is, aztán hivatkozd le.
2021. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Mit mond a konzulens?

HÉtről hétre jössz az őstermelői adózásos kérdésekkel. Mi lesz a saját munka abban a szakdolgozatban?

2021. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Neked köszönöm!

Második. Nem unod még, hogy állandóan itt fröcsögsz? Szabad ország, azért van az oldal. Egyébként, ha tudni akarod, 90%-ban készen vagyok, TELJESEN SAJÁT MUNKÁVAL! A konzulensről meg annyit, hogy hetente ír vissza. Úgyhogy ne itt okoskodjál nekem.

2021. ápr. 5. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Saját munka, ha a gyakori kérdésekig kell süllyedni minden részletkérdésben?
2021. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!