Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Milyen következménye lehet,...

Milyen következménye lehet, ha feljelentem a munkahelyemet a NAVnál hogy még mindig nem kaptam (kaptuk!!) meg az adóigazolást?

Figyelt kérdés

Az a játék megy az elmútl években hogy nem akarják kiadni, 100. alkalommal kell verni az asztalt és akkor nagy nehezen úgy májusban kiadják.


idén se kaptuk meg (jan 31-volt a határidő)


Elhatároztam, idén nem kérem, nem 100x , hanem 1x se.

Hanem elballagok a NAVhoz és névvel mindennel feljelentem a céget.

Majd nekik elmagyarázzák miért nem kerül kiadásra.

Milyen következménye lehet ennek a cégre nézve? Gondolom semmilyen, majd lesz egy kis bünti azt kiperkálják és minden megy tovább ahogy eddig.


2021. ápr. 11. 12:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
A NAV leszarja, ha amúgy be van fizetve. A munkaügy viszont a torkukra kép.
2021. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

"A munkaügy viszont a torkukra kép."


És az mit jelent? Kapnak egy 100.000es bírságot, és mellényzsebből fizetik majd minden megy tovább?

2021. ápr. 11. 13:23
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Szar dolog ez az alapítványi iskola
2021. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
2: nem. Odaadják a papírt. Azt hittem ez a cél. De most már látom, hogy csak a hiszti.
2021. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

". Azt hittem ez a cél. "


NEM. A cél az az lenne, hogy jan 31-ig minden kérés és könyörgés nélkül a kezembe nyomják.

EZ LENNE A CÉL! Ez a bérszámfejtő DOLGA ezért kapja a munkabérét.


Most azt magyarázza el nekem valaki mi abban a biznisz egy cégnek hogy nem adja ki a papírt csak 100. kérésre május tájékán? És ezzel kockáztat egy feljelentést is?

MIért nem lehet jan 31-ig tisztességesen korrekten elvégzeni ami a dolga és feladata?


van erre magyarázat?

2021. ápr. 11. 14:05
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
Én már csak azért se adnám oda, hogy felbaccam az agyad. Nyilvánvalóan ez éltet minden bao.
2021. ápr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
*nap
2021. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

'"Én már csak azért se adnám oda, hogy felbaccam az agyad."



Aztán majd a munkaügyi ellenőrökkel /NAV-osokkal is te beszélsz? Ha csekk lesz a vége, akkor ekkora lesz a pofád? AZt is állod?

2021. ápr. 11. 14:09
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Miert kell neked az a papir ha nincs mas beveteled akkor smemit se kell tegyel
2021. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%
Minden pénzt megérne a vörös ordító fejed, nemhogy azt a 20 forintot, amit ezért kiszabnak. Ráadásul a semmin vered a nyálad, mint mindig, hiszen aNAV úgyis megcsinálja a bevallásodat.
2021. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!