Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kell-e adóznom, ha nem “komoly...

Dóri115 kérdése:

Kell-e adóznom, ha nem “komoly”pénzkeresés a célom?

Figyelt kérdés
Social medias designer szeretnek lenni, ami ugye arrol szol, hogy akinek igenye van ra, rendel a facebook/twitter/youtube/akarmi oldalara egy boritot es en elkeszitem neki photoshoppal, legalabbis csak hobbi szinten, twitteren ez elegge megy, ahogy elneztem. Nem lenne belole nagy penz, korulbelul olyan ket eurot kernek egy alkalommal, ami ugye 700ftnak felel meg. Egy honapba alig ha osszejonne 4-5000ft belole, nem is komoly penzkereses lenne vele a cel, csak szeretem csinalni es akkor mar miert ne kerjek erte penzt. Ezert kell adoznom? Es ha igen, hogyan kell eljranom ez esetben? Normalis valaszokat elore is koszonom!

#adózás #adó #Social media designer
2021. aug. 8. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kéne, mert ha egy navos próbavásárlóba futnál bele, azok keményen megvágnak.
2021. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Kell, nem a komolyság a lènyeg, èn is mondhatnám, hogy csak viccből dolgozok, hadd ne adózzak már.

A legolcsóbb megoldás egy kata, az csak 50.000 ft havonta.


De amúgy vagy már 18 èves? Nem hiszem.

2021. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagyok mar 18 eves igen
2021. aug. 8. 14:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat ugy gondoltam hogy nem komoly, hogy nem is lenne allando, lehet lenne olyan hogy egy ideig abszolut nem is foglalkoznek vele aztan utana megint. Ezert irtam oda hobbi szinten
2021. aug. 8. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Kell egy vállalkozás, máshogy legálisan nemigen megy. Nem biztos, hogy a kata a legolcsóbb neked, ezt meg kell nézni konkrétan a te helyzetedre.
2021. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Adószámos magánszemély. Ez a forma jobb lehet neked.
2021. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!