Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Youtube videók megtekintéséből...

Youtube videók megtekintéséből származó jövedelem után hogy kell adózni?

Figyelt kérdés
Néztem youtube-on,hogy egy csávó online pénzkeresési lehetőségeket mutogatott,és mutatott egy olyat hogy 12 órás relaxiációs zene videókon mennyi megtekintés van,és mennyit lehet keresni vele. Mutatott egy csatornát,és a legtöbb videón 4-5 millió megtekintés volt,és kiszámolták hogy a csatornának a havi bevétele 4000-63000 dollár között van. Én nem akarok ezzel foglalkozni,de érdekelne hogy hogy kell ezek az összegek után adózni?

2021. aug. 9. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
mehet ev ként és cégként is.
2021. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Kezdetben kataskent, kesobb annak fuggbenyeben mennyi befektetes egy videot elkesziteni megbizhatsz egy konyvelot hogy optimalizalja neked
2021. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Elég ócska videó lehetett. A relaxációs zenéken tényleg van pár amin sok a megtekintés de ha monetizálod senki nem fogja nézni mert tele lesz reklámmal plusz meg is baknak kopirájtinfrigymentért. 4-5 milliós videónkénti megtekintés meg kvázi elképzelhetetlen itthonról.
2021. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
#3 ASMR csatornák videóin a videók előtt játszik reklámot a youtube, közben szinte sosem.
2021. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként azt valahogy meglehet oldani hogy az én youtube videóimat pl Amerikában dobálja fel a youtube?Mert gondolom a youtube algoritmusa Magyarországon dobná fel elsőnek.
2021. aug. 9. 13:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Bárhol elérhető, de a hazai tartalom és szöveg nem érdekel senkit.


Linkeld azt az oldalt és megnézem mennyi a bevétele!

2021. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

4

Ezt nema youtube dönti el hanem a felhasználó ha meg egy 6 órás cidi elején meg végén van reklàm azzal nem fog egy fillért sem keresni.

2021. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
#7 Gondolod te. Én tapasztalatom szerint pont azok a tartalomgyártók a legkeresettebbek, akik a videó elejére/közepére illesztenek egy reklámot, esetleg szponzorált tartalmat reklámoznak a videóban. De azok, akik percenként nyomnak egy reklámot max a clickbait erejével képesek fennmaradni.
2021. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

akik ezzel pénzt keresnek, azok toltak is bele pénzt rendesen.


Én is belefutottam ebbe, gyártottam 40 hasonszőrű videót.. aztán 1 év alatt lett rajta 10 megtekintés összesen. Reklám nélkül nem fogja felkapni a jutyúb

2021. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Youtube videók megtekintéséből származó jövedelem után hogy kell adózni?"


Ugyanúgy, mint minden más jövedelem után. Feltünteted a bevallásodban egyéb jövedelemként, vagy kiszámlázod vállalkozóként. Bővebben a könyvelők tudnak segíteni benne.

2021. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!