Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan kell/lehet ( lehet-e...

Hogyan kell/lehet ( lehet-e egyáltalán ) a szamlazz.hu -hoz hozzarendelni a woltot?

Figyelt kérdés
Valaki meg tudja írni nekem, hogy hogyan tudom összeköttetni a szamlazz.hu-t a wolttal? Illetve nagy segítség lenne, hogyha pár mondatban megirnatok, akik maguknak könyvelik a dolgaikat, hogy hogyan kell. Koszonom. ( a cegunket intezem en, de az egyéni vállalkozás kifogott rajtam ) köszönöm előre is :)
2021. okt. 17. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én könyvelek pár woltos futárt, hát mióta az új rendszer van, katasztrófa az egész. A belső rendszerük egy hulladék, a számlázójuk használhatatlan, adatot nem engednek kinyerni belőle.

Megszenvedtünk vele, mire egy nagyjából működőképes rendszert ki tudtunk építeni.

2021. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Esteleg tudnál segíteni, hogyan kezdjek hozza? Mi az első lépés ?
2021. okt. 17. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyban függ attól, hogy milyen vállalkozásod van. Azután az a fontos, hogy milyen adózásban vagy.
2021. okt. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ferjemrol lenne szó. Jelenleg Wolt futár, Kata adózásban van. ( és mellette van bejelentett 8 órás munkaviszonya )

Szeretném könyvelni az ő dolgait is, de kifogott rajtam, és egyszerűen nem tudom hol kezdjem.

2021. okt. 18. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha katás, akkor elég a bevételi nyilvántartás (remélhetőleg alanyi mentes mellette). Vagyis akkor számít bevételnek, amikor átutalja a wolt az összeget. Ez alapján csinálod a bevételi nyilvántartást.
2021. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!