Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Lehet így igényelni adóvisszat...

Lehet így igényelni adóvisszatèrítèst?

Figyelt kérdés

A lakcimem már nem él és mégis azzal töltötte ki automatikusan az igénylő lapot online...


Ki lettem jelentve, de ezek szerint nem lettek módosítva normálisan az adataim vagy nem tudom. Egyáltalán hova kell menni ezeket modositani?


2021. dec. 30. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:
81%

Az adóhivatal az országos lakcím-nyilvántartóból kapja az adatokat. Ha ott valóban kijelentkeztél, akkor rendben van minden, sehova nem kell menned emiatt. Azt, hogy az online igénylő lap honnan vette ezt a régi adatot, nem tudom. Nem lehetett átjavítani még beadás előtt.


A gond akkor van, ha lakcímre kérted a visszatérítést, mert akkor nyilván arra fogják kiutalni, ami a nyilatkozaton szerepel.

Ha bankszámlára kérted, akkor mindegy, hogy milyen lakcím van a nyilatkozaton, mert a bankszámládra fogod kapni, nem lakcímre.

2021. dec. 31. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!