Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 15 millió forint Euróra...

Istyyy44 kérdése:

15 millió forint Euróra váltása hogy,miként?

Figyelt kérdés
Van 15 millió forintom magyar számlán(otp) szeretném átváltani euróra azon belül is készpénzre ezt a összeget, hogyan lehetséges anélkül hogy mindenféle nav és állam,szerv adóztassa/ellenőrizze? Külfőldi munkából van összespórolva de átlett forintra váltva és most euróba kellene mégis.

2022. jan. 2. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, csinálj egy EUR számlát, pl Wise, és rakd át oda.
2022. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És onnan hogyan tudnám euro készpénzben levenni a pénz melyik országban németbe ?
2022. jan. 2. 11:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy kapsz egy bankkártyát, és azt használod, bárhol a világban. Én nem sok pénzt tartok rajta, általában amikor utazgatok vagy külföldön élek, akkor töltök rá párszázezret, és arról költök és veszek ki, mert sokkal olcsóbb. A Wise amúgy az egyik legismertebb ilyen szolgáltató.


Ha gondolod írj üzit, és küldök meghívót, asszem kapunk valami bónuszt mindketten, ha ezen át regisztrálsz. :D

2022. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Használok TransferWise-t vagyis most már csak Wise. Azt nem tudtam hogy ezzel tudok kártyát igényelni. Ha lenne ilyen kártyám akkor tudnék nagyobb összeget is levenni euróba ? Nem mint pl a magyar bankkártyáról napi max 1000euro. Hanem mondjuk 5-10ezret? Mert pont az a lényeg hogy nekem 15milliónyi eurót ne 1000euronként keljen kp-ba felvenni.
2022. jan. 2. 12:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, olvasd el az oldalukon hogy mekkora összegek kivétele milyen díjjakkal történik.
2022. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

"Hát, csinálj egy EUR számlát, pl Wise, és rakd át oda."


Aztán ha pénzmosásra hivatkozva zárolják a számlád, akkor meg lesel majd.

2022. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Mi a szarért kell ez kp-ban?

A saját bankszámládhoz kérj egy eurós alszámlát és egy kártyát


Vagy a bankodnál vegyél eurót és fizess kártyával

2022. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ismerős szeretné eladni a házát nekem euroért és ő készpénzbe szeretne 15millió értékű eurót. (Nyilván tudjuk hogy miért akarja kpba ) de az engem nem érdekel hogy ő mit csinál hogy jelenti le hogy sem hogy mit kapott a házáért.
2022. jan. 2. 17:08
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora összegnél már kérhetsz egyedi árfolyamot, akár valamelyik banknál, akár pénzváltónál. Ha az ügyintéző nem akar foglalkozni vele, kérd a főnökét.
2022. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es ez nagyon hasznos infó köszönöm annyi hogy érdemesebb kisebb pénzváltóhoz menni vagy az sem baj ha az ismertebbet keresem fel pl. exclusive change? Melyik bankot ajánlanád vagy jobb ha a sajáthoz megyek (Otp) ?
2022. jan. 3. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!