Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy tudok számlaképes prostit...

Hogy tudok számlaképes prostituáltat találni? Van erre lehetőség?

Figyelt kérdés
Áfás számlát kiállítani képes prostit keresek, aki a szolgáltatás kifizetésekor ezt számlázni is tudná.

2022. jan. 2. 22:16
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Jóérzésű, tiszta lelkiismeretű adófizető állampolgár vagyok.

Szeretnék prostizni, de nem tartom tisztességesnek a feketézést. Ezért tisztelettudó polgárként kizárólag számlaképes prostihoz vagyok hajlandó menni.

2022. jan. 2. 22:18
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnél, hogy mennyien csinálják így. Csak a mi irodánknak a városban több ilyen ügyfele is van. Mióta van kata, azóta egyre többen számláznak, olcsón lehet sok fehér pénzre szert tenni.
2022. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Ja és hogy a kérdésre is válaszoljak: ugyanazokon a platformokon mint eddig. Aztán ha kinéztél egy szimpi lányt, amikor felhívod, megkérdezed tőle ezt is. Nyilván a rosszlányokon még nincs ilyen sor az adatlapon, hogy számlaképes, de lehet csak idő kérdése :D Amúgy nagy többség csak nyugtát ad.
2022. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Erre en is kíváncsi vagyok. Van itt olyan, aki kért és kapott már számlát? (Vagy adott).
2022. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
#Borkailikesthis
2022. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

Minek neked számla? Visszakérni nem tudod, ő meg vlsz mentes.

Bőven jó a nyugta is.

2022. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6


Jobb mint a semmi, ez tény

2022. jan. 3. 00:14
 8/17 anonim válasza:
79%
En tudok de 0% os. Mivel. Katás vállalkozo vagyok. Tehát mem tudsz vissza igenyelni ha arra játszanál
2022. jan. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A rosszlányokon mindegyik katásként, evásként űzi az ipart, de áfás számlára ne számítsál, mert katásként 99%-ban ÁFA mentessen tolják!


A covid előtt (2018) némelyik még a SZÉP Kártyát is elfogadta lehúzták a manit az üdülési alszámláról és mehetett a móka :)

2022. jan. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Evásként kötve hiszem, mivel azt már évekkel ezelőtt beszántották. Nem mellesleg azért mert alanyi mentes valaki, attól még áfás számlát állít ki, törvény szerint ugyanúgy alanya az áfának, ezért áfás számlát állít ki, igaz az áfa mértéke 0% lesz.
2022. jan. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!