Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kell adóznom? Sziasztok!...

Kell adóznom? Sziasztok! Elkezdtem online fogadni foci meccsekre az unibet nevű weboldalon. Az itt megszerzett nyereményekből nekem le kell adóznom? Ha igen akkor azt hol tudom megtenni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 23:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
95%

Abban igaza van a 9esnek hogy szinte senki sem adozik. En sem.


Ugyanis nem a befizetes es kifizetes kulonbozete utan kell adozni hanem fogadasonkent, szoval minden fogadas szerint tételesen. Raadasul a vesztes tetek nem leirhatoak, igy kb eselytelen torvenyesen leadozni.


Negyedéves szja előleget kell fizetni majd rendes bevallaskor az esetleges kulonbozetet.

2022. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
31%

Tízes, dehogy készítettél. :D Nem lehet ezt leadózni rendesen.

Ha meg fehér bevételt akarsz, akkor besétálsz a lottózóba, aztán megforgatod egy arbitrázson az összeget, és elkönyvelsz 3% veszteséget.

2022. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
31%
Vagyis nem arbitrázson, hanem lefedsz minden kimenetelt, és bevállalod a 3% bukót.
2022. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
55%
Hogyne, nyilván belelátsz a munkámba és tudod, hogy milyen bevallásokat készítek. És nem értem miért ne lehetne leadózni rendesen. Van rá sor az adóbevallásban.
2022. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
61%

Belelátok. Ha valóban adózással, sportfogadással foglalkoznál, rájönnél, mekkora hülyeséget beszélsz.

11-es leírta a menetét.

2022. jan. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
68%
Nem foglalkozok sportfogadással. Adózással igen. De nem fogok magyarázkodni, tudom a menetét és meg lehet csinálni. Nem egy példa van rá.
2022. jan. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
68%
És mégis hogy látnál bele az én munkámba? :D Érdekes lenne, ha tudnád, hogy konkrétan én mivel foglalkozok :)
2022. jan. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
66%
Minden egyes nyertes fogadás után leadózzák a klienseid a profit harmadát? :) persze :DDD
2022. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
68%
A fogadási történetükbe én nem látok bele. Tavasszal kapok egy elszámolást, ami alapján elkészítem a bevallást, befizetik az adókat (adóelőleget többszöri tanácsom ellenére sem hajlandóak fizetni). Azt, hogy ebben minden nyertes fogadás benne van-e, azt nem az én tisztem ellenőrizni. És amúgy sem a harmadát kell leadózni :)
2022. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
72%
Akkor viszont nem jol es legalisan csinalod, mert nem a profit utan kell adozni, es ezt illene tudnod es a klienseidnek mondani. Tetelesen kell fogadasonkent adozni es nem egy fix osszeg utansszeg utan szjat es a tobbit fizetni.
2022. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!