Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Van egy fizetési könnyítésem,i...

Van egy fizetési könnyítésem,ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

sziasztok!nav adótartozásra adott részletfizetési lehetőséget.03.21-ig lett volna időm utalni.elfelejtettem,csak 03.22. 00:30kor utaltam át.

ilyenkor megszűnik a részletfizetési kedvezmény?ha esetleg reggel betelefonálok,akkor még megúszhatom?mire számítsak?

köszi előre is



2022. márc. 22. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lesz semmi gond, csak legközelebb ne felejtsd el.
2022. márc. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.ha szólok nekik,az segít a dolgon,ha többet utaltam most?
2022. márc. 22. 00:38
 3/6 A kérdező kommentje:

na ezt jól le írtam:D

szóval,ha szólok és többet is utaltam,akkor az segít még a dolgon?vagy hagyjam?

2022. márc. 22. 00:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy gond lenne belőle, de ha jelzed nekik, abból hátrányod egész biztosan nem fog származni!
2022. márc. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem lesz gond.


Most az a "szokás", hogy ha elmaradtál, akkor küldenek egy fizetési felszólítást. Ha arra sem fizetsz, akkor borítják vissza a részletfizetési határozatot. 1 nap nem a világ, észre sem fogják venni. Annyira nem, hogy még fizetési felszólítás kiadására sem lesz alkalmuk.

Nem kell telefonálni sehova ilyen késés miatt...

2022. márc. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Fél óra,nem egy nap.de máskor jobban fogok figyelni azért.


Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget

2022. márc. 22. 21:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!