Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan tudom még a népszámlálá...

Hogyan tudom még a népszámlálást kitölteni?

Figyelt kérdés
Lemaradtam az online kitöltési lehetőségről, utána pedig amikor házról-házra jártak, nekem pont akkor volt költözésem, albérletbe. A bejelentett lakcímem a régi, és abban a házban nem tartózkodik senki, így nincs információm, hogy voltak-e vagy sem. Valahol még van lehetőségem felvenni velük s kapcsolatot, vagy lesz*phatom magamat a 200 ezres bírsággal?

2022. dec. 20. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Megy a 200.000 ft-os bírság, mert határidőig nem töltötted ki.
2022. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 krwkco ***** válasza:
100%

Már sehogy sem tudod kitölteni.

[link]

"A népszámlálás pótösszeírási időszakára 2022. november 21. és 28. között kerül sor az egész országban."


De én nem aggódnék a 200 ezer ft miatt. Mi az, ami tényleg működik a közigazgatásban? Semmi.

2022. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a közigazgatás működik, vagy elvéül, vagy mire kéri a manit a korrupt csürhe, addigra elértéktelenedik az összeg.
2022. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A jegyzőhöz is lehetett volna menni, nem számít, ki ment vagy sem hozzád.
2022. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"vagy lesz*phatom magamat a 200 ezres bírsággal?"


Nem lehetett volna másképp fogalmazni? Tényleg szükség van erre? Olyan alpári. Már bocsi...


Én kitöltöttem online. Kaptam róla igazolást. Majd 2 hét múlva megjelent egy nő, hogy jött népszámlálni. Hirtelen nem tudtam előrántani az igazolást, így engem kétszer számoltak meg. Tőle is kaptam egy (másik) igazolást.

Szerinted képben vannak? Szerintem nem...

2022. dec. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hiányzik vagy 400 ezer ember… Egy vagy ezek közül :D mire összebogarásszák, hogy kik ezek, addigra lecserélődik az egész populáció.
2022. dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, nem hiányzik.
2022. dec. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!