Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mikor érkezik számlára a táppénz?

Mikor érkezik számlára a táppénz?

Figyelt kérdés

November 1.-je óta vagyok táppénzen 9-es kóddal, munkáltatómnak hála, azóta egy forintot nem kaptam így lassan 3 hónapja...felhívtam az OEP-et, mondták, hogy január 6.-án érkeztek be a papírjaim, és 2 hét múlva utalnak... nos, a 2 hét hétfőn már letelt, a 8 nap is már réges rég... azóta megint érdeklődtem múlthét pénteken, aztmonták igyekszenek minnél hamarabb kiengedni, azóta se semmi..

Kérdésem az lenne, hogy kinek mikor utalnak időbe? Reggel vagy délután?



2023. jan. 24. 12:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9#


"Októberi fizum megkaptam." Látod..., hogy a táppénz részére volt kíváncsi.

2023. jan. 26. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A kormányhivatal beérkezési sorrendben, folyamatosan dolgozza fel a beérkezett kérelmeket, nincs olyan hogy kinek mikor utalnak, akkor amikor az anyag éppen sorra kerül, persze ha rendben van minden.
2023. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12# Nem igaz, legalábbis itt nálunk hó 5-ig van kifizetés.
2023. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13# Táppénz? Mert en
2023. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*mert én a kormanyhivatalnal az egészségbiztosítás pénzbeli ellátási osztályon dolgozom és nálunk így van.
2023. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!