Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A 2024-es költségvetésből...

A 2024-es költségvetésből kiolvasható, hogy jövőre létszámleépítés várható a NAV-nàl. (Mert a kormány kiadásai csökkennek) Tudnátok nekem segíteni ebben hogy mit kell nézni?

Figyelt kérdés

#adó #költségvetés #NAV #előirányzat
2023. júl. 22. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell nézni, csak lehet.
2023. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 lali51 ***** válasza:
Lehet ötösöm lessz a lottón.
2023. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lesz két sszel csak a lottóban reménykedhetsz
2023. júl. 22. 13:03
 4/14 anonim ***** válasza:
A koltsegvetes lassan iranymutatasnak sem jo. Kozart szerintem h a nav letszamleepitese kiolvashato belole. Sot az is kizart h jelenleg tudjak hogy lesz e letszamleepites
2023. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha a NAV-nál leépítések lesznek, akkor lehet, hogy csökkeni fog a kormány kiadása, de a bevételei is.

Ugyanis a NAV dobja össze a költségvetés kb. 70 %-át. Így is az egyre több és sokszor értelmetlen feladatra egyre kevesebben vannak. Nyilván közöttük is van olyan, aki csak bejár dolgozni, és semmit nem csinál. Ha őket vágnák ki, annak én is örülnék. De nyilván nem a léhűtőket fogják kidobálni, mert azok eddig is sikeresen nyaltak segget, egyébként már rég nem lennének ott.

2023. júl. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A nav-nál elég katasztrofális a helyzet. Az emberek menekülnek onnan a fizetések és a jutalmak csökkenése miatt. Béremelés két éve nem volt, a jutalmak pedig nem elegendőek a hiányzó fizetések fedezésére.
2023. júl. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ahogy már említettem, meneszteni kellene onnan azokat, akik valójában nem dolgoznak, csak a fizetésüket veszik fel. Aztán lenne pénz bért emelni.
2023. júl. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék erről beszélek

2023. aug. 6. 18:12
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben a NAV - os vezetők (osztályvezetők, főosztályyvezetők) mondjanak le a fizetésüknek legalább a feléről... és adják oda azoknak a dolgozóknak, akik nem keresik meg a nettó 300 ezret...


mindjárt jobb lenne a helyzet...


Az én NAV - os főosztályvezetőm megkereste a nettó 900 ezret, és volt olyan hét, hogy nem is láttam, de akkor se volt sok haszna, ha éppen bent volt.

Na Ő pl. nem dolgozott meg azért pénzért....


Én meg - jogászként - jó indulattal kerestem meg a nettó 280 ezret, úgy hogy a többiek jogi hülyeségeit naponta kellett helyrehoznom...


Hál istennek, már nem érint az a fostalicska munkahely...


Aki tud, meneküljön onnan...

2023. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jogászként hagyán, de mit szóljunk akik csak középfokú végzettséggel rendelkeznek…
2023. aug. 10. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!