Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Webcamerás-modell munka utáni...

Cinnamon88 kérdése:

Webcamerás-modell munka utáni adózás hogyan történik Magyarországon?

Figyelt kérdés

Chaturbate nevű külfödi üzemeltetésű oldalon keresztül kezdtem el nagyobb bevételre szert tenni mindössze 3 nap alatt, amire nem számítottam. Várhatóan havonta Ft-ra átszámítva több száz ezret tudnék keresni. (Ha a mostani tendencia marad).

KATA kizárva, milyen vállalkozási lehetőségek vannak? Ha felkeresek egy könyvelőt tanácsadással kapcsolatban komolyan fognak venni "ezzel"? Van közületek valaki vagy ismer valakit, aki webcamerás modellként tudna ebben segíteni nekem?

Illetve az oldalon "adományokat", azaz Token-eket kapok a live stream során. (Hasonlóan mint a Twitchen a Bitek.) Olvastam arról, hogy az adományokat más adózási forma illeti meg, ami sokkal kedvezőbb, ez rám is vonatkozna?



2023. szept. 11. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Az online sunimutogatás nem adomány... Könyvelő megmondja, szerintem átalányadó. Mondjuk azt nem tudtam, hogy ennyi nolifer hajlandó fizetni a chaturbate-ért...
2023. szept. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Atalanyadozo leszel tobb mint valoszinu, nekem van tobb ugyfelem aki szinten hasonlo tevekenyseget vegez es ok is atalanyadozok
2023. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Hogyan keressunk? Megneznelek.
2023. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én chaturbazes ügyfeleim egy kivételével mind átalányadózók (az az egy kft-ben csinálja). Látatlanban valszeg neked is az lenne a legjobb.
2023. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves Első, én sem gondoltam hogy ennyien ennyit képesek fizetni ilyenekért, azt elhiheted.:D De nekem ez jól jön.

Kedves Harmadik, Magyarországról elviekben senki nem láthat az oldalon, mivel letiltattam a csatornám megjelenését magyar felhasználóknak.

Egyébiránt, köszi a válaszokat mindenkinek. ♡

2023. szept. 11. 20:58
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

"Magyarországról elviekben senki nem láthat az oldalon, mivel letiltattam a csatornám megjelenését magyar felhasználóknak."


Ezt ma már egy 14 éves kanos srác is kb 2 perc alatt megoldja.

2023. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!