Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol tudom megnézni a tb...

Hol tudom megnézni a tb tartzozásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valaki tudna esetleg segíteni benne hol tudom megnézni az ügyfélkapun hogy mennyi TB tartozásom van? Nekem rohadt bonyolult az egész ..

Köszönöm!



2023. szept. 27. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Lépj be üpora, ott rögtön kiírja az adószámlád egyenlegét.
2023. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Csak azt nem értem hogy lehet 4260 ft tartozásom ha bevagyok jelentve X éve :D

2023. szept. 27. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy még az X év előttről van tartozás.
2023. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lekéred a részletes számlakivonatot, s ott látod, hogy mikor, melyik évben keletkezett a tartozás. No meg az adónemet is.


Merthogy ha csak az összeget látod, az lehet szja, de akár gépjárműadó is.

2023. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként valami nagy hiba van a rendszerbe is. Sorra jönnek a jelzések mindenhonnan, hogy dokgoznak, és az utóbbi egy hétbe derül ki sokaknál hogy nincs biztosításu jogviszonyuk, TAJ pirosba, barnába, érvénytelenítve.. és aktívan bejelentett dolgozók. Nekem is jelezte két ismerős is hogy ilyen gond akadt
2023. szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!