Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Honnan tudom, hogyha nincs...

Honnan tudom, hogyha nincs tartozásom a NAV felé?

Figyelt kérdés
Tavaly ősszel vásároltam egy ingatlant, ami után illetéket fizetek, 12 havi részletben. Minden hónapban fizettem szépen, egyetlen egyszer lehet volt egy csúszás mert elfelejtettem, de elvileg időn belül voltam még így is. Nyilván a banki tranzakciók alapján tudon nézni hol tartok éppen, de nincs a navnak egy oldala erre, vagy valahol utána tudok érdeklődni, hogy biztosan rendben megérkezett nekik minden hónapban az összeg? Biztos szeretnék lenni abban, hogy nincs elmaradásom.

2023. szept. 28. 00:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ügyfélkapud, itt meg tudod nézni a pillanatnyi adóegyenleged: [link]
2023. szept. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyébként időnként dobálják ki a fizetési felszólításokat, ha hátralékot tartanak nyilván.

Most éppen olyan időszakot élnek, mennek ki a felszólítások ezekben a hónapokban.

Ha nem kaptál, akkor valószínűleg nincs hátralékod.


Sikerült lekérned a fentebb belinkelt oldalon az egyenleged?

2023. szept. 29. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!