Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Angliában dolgoztam 2évet,és...

Angliában dolgoztam 2évet,és nem rég jött egy csekk hogy jogosult vagyok az adóvisszatérítésre. Ez mind szép, és jó,csak nem váltsa be semelyik bank. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok
2023. okt. 20. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Miért kellene bármelyik banknak foglalkozni az angol adóvisszatérítéseddel? Hívd fel az ottani adóhivatal ügyfélszolgálatát, majd segítenek, miért egy magyar anonim fórumon kérdezgetsz.
2023. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 krwkco ***** válasza:
74%

#1

Nem az adóvisszatérítés a lényeg.

A kérdező azt akarja tudni, hogy hogyan lehet Magyarországon pénzzé változtatni egy Angliában kiállított csekket.

2023. okt. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krwkco ***** válasza:
65%

Itt vannak tippek:

[link]

[link]

2023. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2# mondjuk meg kellett volna adnia egy bankszámlaszámot, ha legálisan dolgozott, ez alap is, és akkor arra kapja a pénzt, nem csekken. Még mindig az van, hogy az ottani adóhivatallal kellene egyeztetni, a csekket érvényteleníteni, és utalást kérni, ennyi.
2023. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!