Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol találok könyvelőt egyesüle...

Hol találok könyvelőt egyesületnek?

Figyelt kérdés
Vezetek egy kis egyesületet, nincsenek se alkalmazottai, se vagyona, alanyi áfamentes, évente kb. 20 számlát bocsát ki és 80-at fogad be. Kerestem neki könyvelőt, de olyan árajánlatokat kaptam, mintha egy 200 milliós éves forgalmú kft. lenne. Hol találok olyan könyvelőt, aki kis nonprofit társaságokat megfizethető áron elvállal?

febr. 27. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Általában az ilyen kis nonprofitokkal több gond szokott lenni, mint egy kisebb forprofit céggel (tapasztalatom szerint). Meg kérdés, hogy milyen ajánlatokat kaptál. Mint minden más, a könyvelési alapdíjak is igencsak emelkedtek az elmúlt 1-2 évben. Az is lehet, hogy azért kaptál kirívóan magas ajánlatokat, mert a könyvelő egyszerűen nem akarta elvállalni.

Amúgy a konyvelok.hu oldalon vagy könyvelőt kereső fb csoportokban keress, ha ismerősi köröd nem tud számodra megfizethető könyvelőt ajánlani.

febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Könyvelőirodában.
febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy a milyen ajánlatot kaptál könyvelésre, mert azért egy 200 milliós éves forgalmú kft-é bizony többszázezerre is rúghat havonta. Saját áramat tudom mondani, ez 25 ezer forint + áfa, és ez csak az induló ár, ez alá nem vagyok hajlandó már árazni. Egyszerűen meg kellene érteni, hogy a szakértelmet meg kell fizetni. A vakbeled kivételére se keresel orvost a gyakorikérdéseken....
febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint ugye nem kft-re nettó 25 a kezdő árad, hanem egyesületre, ugye?
febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!