Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Névváltozás esetén a NAV...

Névváltozás esetén a NAV automatikusan kiküldi az új adókártyát?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam az oldalukon hogy így van csak a régit kell bevinni vagy postán elküldeni. Ehhez kell valamit mellékelnem?
márc. 6. 10:45
 1/3 anonim válasza:
73%

Igen-igen, kiküldik automatikusan, a régit pedig be kell vinni a legközelebbi irodába/el kell postázni oda, ahonnan kaptad az újat. Egy sima borítékban elég - én lehet nyomtatnék mellé egy papírt, hogy "Tisztelt NAV, névváltozásom okán küldöm az elévült adókártyámat, üdvözlettel + aláírás".

Én egyébként ezt még nem tettem meg (fél éve), eddig nem volt belőle gond; de mást nem bátorítok erre, azért. :-D

márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a kormányablakban igényeltem újat abból is, amikor az összes többi okmányomat is cseréltem. Postán küldték ki az újat, elég sokára. 1 hónapon belül kell küldeniük az igényléstől számítva.
márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Küldi !Kb egy honap volt
márc. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!