Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mikor kerül fel a tárhelyre a...

Mikor kerül fel a tárhelyre a gépjárművel után fizetendő súlyadó?

Figyelt kérdés
Férjem és bátyám tárhelyére már megjött, de szüleimére még nem. Mi oka van ennek? Hol lehet majd érdeklődni, ha nem érkezik meg még pár hétig?

márc. 19. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Folyamatosan jönnek az elmúlt 2-3 hétben már. Van még egy hónap a befizetésig, szóval még ne izguljanak. Ha április első hetében sem jön meg, akkor érdemes lehet már jelezni a NAV-nak, most még felesleges.
márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Április elején gondoltam én is, hogy felkeresem a NAV egyik ügyfélszolgálatát ez ügyben, ha addig nem jön meg. Naponta nézem, hátha megjön.

Köszi

márc. 19. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap érkezett meg, a tesómnak még nem. Folyamatosan helyezik ki a tárhelyre, nem kell izgulni, amíg március hónapban még megérkezik.
márc. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!